Hakkımızda

ASYA GRUP LTD. Olurken...


iki nesildir inşaat sektöründe olan bir ailenin yeni nesli olarak, 2007 yılında başladığımız ve çalıştığımız önemli projelerde kazandığımız deneyimlerle 2017 yılında Asya Grup LTD. olarak ticari faaliyetlerimize başladık.

Firmamız dürüstlükten taviz vermeyen ekip ruhunu, geleneksel müteahhitlik kültürünü, yenilikçi ve modern inşaat teknolojileri ile birleştirerek farklı bir inşaat kültürü sunmaktadır.
ASYA GRUP olarak, müşterilerimizin zaman kalite ve fiyat öncelikleri doğrultusunda, inşaat ve mühendislik konularında hizmet vermektedir.
Çevre ve İşçi Sağlığı önceliklerinden vazgeçmeden sektörde rekabetini devam ettirmektedir.
Deneyimin Kaliteye Dönüşümüne Şahit Olun.

Misyonumuz

Güvenilir ve dürüst çalışma ilkeleriyle sektöründe aranılan isimlerden biri olarak nesiller boyu insanlığa hizmet verecek yapılar üretme bilinci içinde, yaptığı tüm projeleri kaliteli, sorunsuz ve zamanında yerine getirerek, en mükemmel sonuca ulaştırmak.

Vizyonumuz

Ekonomik ve sorunsuz hizmet sunmak. Kurumsal mükemmelliğin ön koşulu olan ekip mükemmelliği ile birlikte inşaat konusunda Türkiye’de verdiğimiz hizmetlerin gelişimini ve sürekliliğini sağlamak.

Bakış Açımız

Temel faaliyet alanı inşaat-taahhüt olan “Asya Grup” Büyümeyi hedef olarak koymuştur. Grubun gelişme ve büyüme stratejisi ise, taahhüt alanında kazanılan yıllara dayalı deneyim ve birikimin, Türkiye için kullanılmasıdır.